آرشیو

سه‌شنبه 4 اردیبهشت‌ماه سال 1386
قرار رسمی بلاگ اسکای............

بالاخره بعد از ۵ سال و اندی شاهد برگزاری مراسم رسمی بلاگرهای بلاگ اسکار هستیم.هرچند زمانش شاید یه طوری شده که خیلی ها نتونن بیان و البته ما هم اعلام نارضایتی خودمون و کردیم اما بالاخره برنامه ایه که گذاشته شده .به نظرم باید کمک کنیم این مراسم و این تصمیمات بدون حاشیه و در فضایی صمیمی و دوستانه برگزار بشه. برای همین این پست و گذاشتیم تا همه بچه های قدیمی دور هم جمع بشن .بچه های قدیمی بلاگ اسکای سال ها دور هم جمع شدن و با کم و زیاد هم ساختن.باید ببینیم این روند جدید چطور پیش میاد .اما یه نکته همچنان ثابت است:

                           :: قدیمی های بلاگ اسکای همچنان در کنار هم هستند ::

اطلاعیه بلاگ اسکای:

مجموعه بلاگ‌اسکای در نظر دارد به بهانه آغاز پنجمین سال فعالیت خود، اولین گردهمایی رسمی کاربران خود را برگزار نماید. از این رو از همگی شما وبلاگ نویسان و علاقه مندان این حوزه، کارشناسان و خبرنگاران و همچنین سایر کسانی که تمایل به حضور در این جمع دارید دعوت به عمل می آوریم تا در مراسمی که روز پنجشنبه هفته جاری (6 اردیبهشت 1386) از ساعت 16 تا 18 در باشگاه وبلاگ نویسان برگزار میگردد شرکت فرمایید.
پیشاپیش مقدم شما و همراهانتان را گرامی می داریم. امیدواریم تا این گردهمایی در نزدیک تر کردن دیدگاه های وبلاگ نویسان، کارشناسان، رسانه ها و کارگزاران بلاگ اسکای موثر باشد.

محل برگزاری مراسم : تهران - ابتدای بزرگراه کردستان - مقابل فروشگاه شهروند قزل قلعه - پارک گلها- باشگاه وبلاگ نویسان

به امید موفقیت


تعداد بازدیدکنندگان : 182293


Powered by BlogSky.com

عناوین آخرین یادداشت ها

عشق الکی
http://Yasesefid.blogsky.com
یاس سفید
http://3tadoost.blogsky.com
نوشته های من