آرشیو

شنبه 8 اردیبهشت‌ماه سال 1386
..... ما و بقیه بچه ها و اولین قرار رسمی بلاگ اسکایی ها

با سلام:

زندگی صحنه یکتا هنرمندی ماست

                      هر کسی نغمه خود خواند و از صحنه رود

                     صحنه پیوسته بجاست

                                                       خرم آن نغمه که مردم بسپارند به یاد

.... اولین قرار رسمی بلاگ اسکایی ها هم برگزار شد . همه ما قبل از اون که تو جلسه شرکت کنیم حرف و حساب های خاص خودمون و باز کرده بودیم. بگذریم از این که این جلسه در بی برنامگی کامل اعلام شد و بدون توجه به نظرات دیگران ادامه پیدا کرد اما از این زاویه که بالاخره برگزار شد باید دست مریزادی به عواملش بگیم و تشکری بکنیم. اما چند تا نکته خیلی مهم این جا هست که جهت اطلاع همه اون هایی که نیومدن یعنی می خواستن بیان اما نتونستن خصوصا بچه های اولین قرار عرض می کنیم:

۱) برنامه با یک ساعت تاخیر ساعت ۵ بعد از ظهر و حدود ۵۴ نفر (یه کم بیشتر یا کمتر ) شروع شد که در این تعداد مدیران بلاگ اسکای و خبرنگار ا و عکاس و عوامل تولید و تدارک برنامه هم محاسبه شدند.

۲) از همون اول که وارد می شدیم اسامی همه رو می پرسیدن و می نوشتن اما هیچ کس نپرسید:(ببخشید آقا یا خانم اسم وبلاگتون چیه؟!) . هر کی می یومد داخل اومده بود!

۳) فضای جلسه یه فضای کاملا رسمی و خشک بدون در نظر گرفتن این که مدعوین کیا هستن ! فکر کنم فضای جلسه در حد فضای هیئت دیپلماتیک رسمی سر میز مذاکره بود که اگر دست زدن ها نبود بی شباهت هم نبود!

۴) تمام وقت جلسه به سخنرانی و تحویل گرفتن ها خودمونی مدیران محترم بلاگ اسکای گذشت اگر ۱۲ دقیقه پایانی صحبت های آقای ابطحی نبود شاید اصلا یادمون می رفت که این جلسه جلسه بلاگرهاست !

۵) در کل مراسم از تعارفاتی که شد اگر بگذریم جای تاسف بود که هیچ یادی از بلاگرهای قدیمی بلاگ اسکای نشد حتی اونهایی هم که اونجا بودن فرصت معرفی خودشون و پیدا نکردن چه برسه به اون هایی که نیومده بودن و حقی گردن محیط داشتن!

۶) راستی تا اونجایی که ما سوادمون می رسه و دیدیم جلسه های این تیپی اساسا محملی برای نقل  و انتقال تجربیات بلاگرهایی است که در این محیط حرفی برای گفتن دارن نه جلسه ای برای خودنمایی مجری و آقای ایکس و ایگرگ!

۷) روی سخنانمون با مدیران بلاگ اسکای : عزیزان اگر می خواستید خودتون و نشان بدهید و پرده از ابهامات سایبرنیکی بردارید راه های دیگری هم بود چرا بلاگرها رو وسیله کردید؟!

۸) اساتید ما همیشه می گن آدم های زیرک و باهوش کسانی هستند که درسته خودشون تجربه ای ندارن اما از تجربیات دیگران خوب استفاده می کنن!

۹) همه وقتی در مقام حرف میشه خودشون یه پا تئوریسین می دونن اما نمی دونم چرا وقتی پای عمل میان خودشون و می بازن و اونجوری که دیگران می گن عمل می کنن!

۱۰) ای کاش حداقل حرمت مهمانان را در قدردانی از حضورشون با برخوردی گرم و صمیمانه هر چند در ظاهر نگه می داشتید!

۱۱) ای کاش قدم اول در رسمی سازی این محیط را با کمی تامل و تدبر بیشتری بر می داشتید!

۱۲) و ای کاش می دانستیم که اعتبار یک محیط مجازی کاربران واقعی آن هستند .کاربران که از سراسر ایران به شوق مشاهده یک اتفاق خوب به اینجا اومدن.

...... از صراحتی که به خرج دادیم در نقدتان عذر می خواهیم اما اگر بما به شما بگوییم بهتر است تا از غریبه ها بشنوید . به هر حال ما خیلی امیدوار بودیم که این دور هم جمع شدن که باعث خوشحالی ما می تونست باشه کارکرد بهتری پیدا می کرد. اما وقتی کمی تامل کردیم به این نتیجه رسیدیم که جمع بلاگ اسکایی های قدیمی رو همچنان حفظ و تقویت کنیم اما نه رسمی بلکه به همان سبک ۵ سال گذشته !!!!!!

                  ::: عزیزان مدیران بلاگ اسکای متاسفانه سازهایتان ناکوک بود ::::

( قرار بعدی بچه های بلاگ اسکای هفته آینده برای نظرخواهی آماده می شود)

..:: تعدادی از عکس های مراسم:

موفق باشید و پایدار


تعداد بازدیدکنندگان : 182293


Powered by BlogSky.com

عناوین آخرین یادداشت ها

عشق الکی
http://Yasesefid.blogsky.com
یاس سفید
http://3tadoost.blogsky.com
نوشته های من